wtorek, 17 marca 2015 |

Malezja

Pierwsza pocztówka z Malezji dotarła do mnie za pośrednictwem PostcardUnited. Nie powiem, jej nietypowy kształt zrobił na mnie niemałe wrażenie, w końcu nie co dzień zdarza się znaleźć w skrzynce coś tak odbiegającego od normy. Również zaprezentowane na kartce zdjęcie jest zachwycające - jednak ujęcia wykonane z perspektywy mają w sobie to coś.
Niewiele udało mi się o mieście Putrajaya dowiedzieć, w związku z tym, że jest one dość nowe, jednak z tego, co mogłam wyczytać, nazwa ma swoje znaczenie (symbolizm zawsze był dla mnie czymś ciekawym!): w języku malajskim putra znaczy książę, natomiast jaya - doskonałość czy sukces.


5 komentarzy:

 1. Ja też ostatnio dostałam kartkę z tej serii z PU. Zresztą chwaliłam się nią na blogu :p Super widoczek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię pocztówki z tej serii, nie dość że są fajnego kształtu, to jeszcze są na nich ładne widoki :) Ostatnio dostałam z PU kartkę z Malezji, ale nie z tego wydania ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie chciałam pisać, że gdzieś już widziałam pocztówkę o takim kształcie - po komentarzu Weroniki uświadomiłam sobie, że u niej.
  Nie mam żadnej widokówki o takim kształcie...

  OdpowiedzUsuń
 4. tak samo jak Sara chciałam wspomnień, że widziałam już ją ostatnio u kogoś :) jest świetna!

  OdpowiedzUsuń
 5. O właśnie, ja też widziałam u Weroniki kartkę o takim kształcie, też właśnie z Malezji. Bardzo podobają mi się te pocztówki, są niesamowite - nie tylko ze względu na kształt, ale też ze względu na prezentowane na nich zdjęcia. :)

  OdpowiedzUsuń

SZABLON WYKONANY PRZEZ TYLER