poniedziałek, 4 maja 2015 |

Od Sophie + Podsumowanie konkursu

Skrzynka w ubiegłym tygodniu znów okazała się stosunkowo pusta, natomiast miałam okazję znaleźć w niej list od Sophie, mojej korespondentki z Chin, którą poznałam za pośrednictwem Postcrossingu - w końcu jej pierwszy list do mnie był odpowiedzią na oficjalną przesyłkę. I to jest właśnie piękne - poznawanie ludzi, z którymi można zawiązać dłuższe znajomości, nawet przyjaźnie.
Tym razem moja radość po otrzymaniu listu była podwójna, bo czekałam na niego dwa miesiące - co było spowodowane nie tyle czasem podróży przesyłki, co brakiem czasu Sophie na odpisanie. W ramach przeprosin postanowiła ona dodać kilka drobnych rzeczy, a w każdej pojedynczej się zakochałam!


Sophie wie, że kocham czytać, dlatego zdecydowała się wysłać mi zakładki do książki - dwie w formie magnesów, a jedną własnoręcznie robioną z kwiatami (ach, cudowności!). Stworzyła dla mnie również bransoletkę, która na moim nadgarstku wygląda całkiem ładnie (a to jest nowość, zazwyczaj jakakolwiek biżuteria się ze mną nie ima). Oczywiście nie mogło zabraknąć pocztówek, które tym razem przeszły same siebie - widok na Fuzhou, rodzinne miasto Sophie, po prostu zapiera dech w ustach, natomiast druga kartka pochodzi z Makau; czyli kraju, z którego dzień wcześniej dostałam nie do końca prawdziwą pocztówkę (co oczywiście nie umniejsza jej piękna); teraz już oficjalnie mogę przyznać, że Makau mam zaliczone.


Myślę, że czas najbliższy podsumować wiosenny konkurs. Nie wiem, czy mogę zrobić coś innego niż nagrodzić niespodzianką najbardziej aktywne osoby, a więc Karolinę G. oraz Souvenirmaniaca. Z Aoi i tak koresponduję, więc nie bój się, nic Cię nie ominie - i tak miałam coś dla Ciebie, a teraz mam wreszcie pretekst, by wysłać Ci coś bez zbędnych wyrzutów sumienia, że nie masz co wysłać w zamian. :P
Bardzo Wam dziękuję i poproszę o adresy!

14 komentarzy:

 1. Gratuluję Karolinie i Souvernimaniacowi! :D
  A przesyłka jest naprawdę świetna. Ta kwiatowa zakładka po prostu mnie urzekła! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję i również gratuluję Souvernimaniacowi ^^

   Usuń
  2. Oczywiście zasłużone! :D W sumie to całkiem nieźle naspamowałyśmy rzabie. ;)

   Usuń
  3. Ooo jak super :) Nareszcie w mojej skrzynce się coś znajdzie ;) Bo już mi tam pajęczynami zarastała! ^^

   W spamie siła!!!!!! :D

   Usuń
  4. hehe ale jak się dobrze plotkuje, to po co się powstrzymywać :D?

   Usuń
 2. Widok na jej miasto jest po prostu przepiękny! Pozazdrościć, że ludzie mieszkają w tak cudownych miejscach :D + gratulacje dla zwycięzców! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakładki magnetyczne są świetne, podobają mi się bardzo :)
  Gratulacje dla zwycięzców!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję zwycięzcom!
  Pocztówki są przepiękne ;P

  OdpowiedzUsuń
 5. Obie pocztówki faktycznie są piękne. :)
  Wczoraj zaczęłam czytać skany z zeszytu - ale masz wspaniałą pamiątkę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aa, no i gratulacje dla zwycięzców!

   Usuń
 6. Gratulacje dla dziewczyn!
  Podoba mi się ta przesyłka, pocztówki i bransoletka są śliczne. Zakładki też niczego sobie. Ostatnio dostałam magnetyczną zakładkę od Rosjanki w ramach postcrossingowego tagu, ucieszyłam się jak dziecko, bo ostatni raz używałam takiej gdzieś w drugiej klasie podstawówki. Zresztą chyba już wiesz, że mam słabość do zakładek ;)
  No i trochę rozbawiła mnie papeteria... chyba przystosowana do chińskich 'znacznków'.
  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 7. dziękuję bardzo <3! co do zawartości listu - zakładka z kwiatów... coś pięknego!!! zakochałam się i w niej i w pocztówkach od pierwszego wejrzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fantastyczna przesyłka :)
  Gratulacje dla zwycięzców :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaki świetny długi list dostałaś! Uwielbiam takie! Sama też lubię takie pisać :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

SZABLON WYKONANY PRZEZ TYLER